Kadıköy’de tütün satan yerler

Tutunun Tarihcesi

Kadıköy’de tütün satan yerler, Adıyaman Tütünü çelikhan tütünü satışı

Kadıköy’de tütün satan yerler, Bugün açık tütün aldım boğazım 3 içimde yanmaya başladı, Camel içen biriyim, bana önerebileceğiniz bir tütün var mı? ayrıca satılan yerler ve fiyatla ilgili bilgi de verirseniz çok makbule geçer.?

Gırtlak yanması ya da öksürük, sigara değiştirildiğinde kaçınılmaz! ama sizinki henüz başlamışken olmuş, bunun için hafif adıyaman veya bitlis tütünleri tercih etmelisiniz. söylediğinizde de satıcılar anlayacaktır. yabancı marka tütünleri bilmediğim için ben yerli olanları yazayım:

ilk olarak;

en fazla çeşidi tahtakale’de (kurukahveci mehmet efendi’den sağa dönün, biraz ilerleyince bir sürü dükkan var) bulabilirsiniz. ayrıca ucuz da (kilosu 20 liradan 60 liraya kadar). işportacılarda da var elbet lâkin sürekli aynı tütünü almak açısından, bir dükkan tercih edilmeli diye düşünüyorum ben.

bir arkadaşımız yazıcıoğlu’dan bahsetmiş. bir de karşısındaki caminin (osmanağa camii) yukarısındaki ilk sokaktan girince, ilk sağdaki pasajın altında var tütün satan bir kadın ama pahalı satıyor. hemen hemen yüzde 60-70 pahalı.

ayrıca; kartal otomobil pazarı’nda pazar günleri satılıyor.

gene ek olarak; içerenköy’de, türk telekom binasının karşısındaki sokakta küçük bir dükkan var.

not:

tütününüzü hava almayacak şekilde buzdolabında saklayın. böylece ne kadar çok alırsanız alın, tütüne zarar gelmiyor hatta hafifçe nemli de kalıyor.

şimdi bu tütünlerden winston blue ya uygun olanı hangisidir ve o kaliteyi yakalma imkanı nedir bi ara 4 5 sene önce yapıyoduk yurtta cok ucuza geliyodu aramıyodum winston falan bu zamlarla hem winston kalitesinde hem de ucuza halledecek tütük ve boş filtreli sigara kağıdı var mıdır
Arkadaşlar Tütün içmek istiyorsanız Saf doğal Adıyaman Tütünü : 0542 542 7484

Kadıköy tütün satan yerler

Taksim tütün satışı yapan mekanlar

maltepede tütün nerede alırım

istanbul ve ilçelerinde tütün satışı

istanbul tütün satan mekanlar

kadıköyde Adıyaman tütüncüsü

Kadıköyde istanbul tütüncüsü arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir