Captain Black Tütünü

captain black tütünü

Tütün, sigaranın yüksek fiyatlarından dolayı cebi yanan ancak yine de bu keyfinden ödün vermeyi istemeyen sigara tiryakilerinin en büyük kurtarıcısı olan ürünlerin başında geliyor. Ülkemiz tütün yetiştiriciliği konusunda ileri seviyededir. Topraklarımızda yetişen tütünler dünyanın en iyi tütünleri arasında gösterilir. Farklı zevkler tatmayı sevenlere ise Captain Black Tütünü öneriyoruz.

Tütüne katılan farklı aromalar sayesinde herkesin zevkine uygun bir ürün haline geliyor. Bunlar arasında en ünlü olanı ise çikolata aromalı olanı. Yoğun çikolata tadına sahip olan tütün iri kıyım olduğu için genelde pipo ile içiliyor. Fakat sarıp içilmesinde de sıkıntı yok.

Captain Black Sarma Tütünü

Bizler de elimizde bulunan en kaliteli tütünler ile çikolata tadında sarmalık tütün hazırlıyoruz. İçince ağızda hoş bir tat ve güzel bir koku çıkarıyor. Tütünlerimiz Captain Black tütünü, Küba Tütünü ve çikolatalı tütün adlarıyla anılıyor.

Bu tütünü kullanmanın bir diğer popüler yolu da Adıyaman Tütünü ile harmanlamak. 1 kilogram Adıyaman Tütünü’ne 100 gram çikolatalı tütün karıştırıyoruz. Böylece hafif çikolata kokulu sarma tütün elde etmiş oluyorsunuz. Bu özel karışımı tavsiye ederiz.

Çikolatalı Tütün Fiyatı

Captain Black tütününün 2019 güncel fiyatı 80 TL’dir. Bu fiyata 1 kilogram tütün alabilirsiniz. Yine aynı fiyata isterseniz harmanlı tütün de alabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış.

Eğer toptan satın alım yapmak istiyorsanız fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz. Toptan tütün fiyatları 5 kilogram ve üstü alımlarda geçerlidir.

Nerede Satılır?

Captain Black tütünü satın almak için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz kargo aracılığıyla Türkiye’nin her yerine 2 gün içerisinde ulaştırılır.

5 Comments on “Captain Black Tütünü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir