Adıyaman Marlboro Tütünü

marlboro tütünü

Marlboro sevenler için Marlboro kıvamında Adıyaman Tütünümüz var. Orta sert içime sahip. Bol duman çıkarır. Kaliteli bir tütündür.

Tütünlerimiz tamamen doğal olup fabrikasyon ürünler gibi işlem görmemiştir. Katkı maddesi içermez. Standart orta kıyımdır. Marlboro Tütünü birinci sınıf lüks bir tütündür. 1 kilogram fiyatı 100 liradır.

Marlboro tütünü satın almak için bize 0542 542 7484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Siparişleri anlaşmalı kargolar ile Türkiye’nin her yerine 2 iş günü içinde ulaştırıyoruz.

Marlboro içimli Adıyaman tütünü, doğal ortamda yetiştirdiğimiz ve hiç bir katkı maddesi kullanmadan içime hazır hale getirdiğimiz tütünlerimizin en güzel yapraklarından özenle seçilerek siz değerli tiryakilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Marlboro içimli Adıyaman tütünü, tamamı doğal ve organik olan tütünlerimizin içimi, tadı, dokusu ve rengi kendine has olup sitemiz haricinde hiç bir yerde bulamazsınız.

Hazırlanışı, işlenişi ve içimi çok özeldir. Stoklarımızda yeterli miktarda mevcut olup, yıl içinde istediğiniz dönemlerde sitemizde bulabileceğinizi garanti ederiz.

Tütünlerimizin Dünyaca ünlü olmasının altında yatan sır, bitkinin bölgemiz ekolojisine yüksek derecede adapte olmasından ve üretim esnasında özel yetiştirme metotlarının olmasından kaynaklanır. Alın teri, tecrübe ve üreticilerimizin tütüne olan sevgisi, Adıyaman tütününü çok özel hale getirmektedir.

Dünyaca ünlü Adıyaman Tütünü ve Çelikhan tütünlerini, yılların verdiği güven ve istikrar ile Adıyaman Tütüncülük olarak toptan ve perakende olarak satıyoruz.

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
bünyamin batmazAytacadminYunus Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
bünyamin batmaz
Ziyaretçi
bünyamin batmaz

bende deneme amaçlı yarım kilo almak istiyorum begenirsem bir kilo alırım başka siteden aldım bana küflü tütün yollamışlar o yüzden gözüm korktu

Aytac
Ziyaretçi
Aytac

Merhabalar yeriniz istanbulmu adiyamanmi ?

Yunus
Ziyaretçi
Yunus

Hiç sarma kullanmadım genelde kullananlardan bir kaç denediğimde hep saman gibi boğaz yakan bir içimi vardı sizin tütünlerden denemek istiyorum ama en az miktarda bir kaç çeşit alsam mümkün olurmu ki en az alım ne kadar yapabiliyoruz içebilecek miyim bilmiyorum o yüzden denemelik bana ne hitap eder diyerek,yardımcı olur musunuz? 🙂